Search
Close this search box.
تجسم روح امید به زندگی پس زمینه اصلی فکری و هدف غائی تمامی طراحی های ماست.

درباره گروه معماری الیت آرک

با مجموعه الیت بیشتر آشنا شوید :

مجموعه الیت مفتخر است با تکیه بر علم و تخصص جوانان تحصیلکرده و نخبه ایرانی در زمینه های زیر خدمت رسانی کند:

  1. طراحی معماری ویلا ، آپاتمان، مجتمع تجاری ، مجتمع درمانی ، شهرک و … با جدید ترین و به روز ترین نرم افزارهای طراحی و بهره گیری از مهندسین معمار با تخصص و دارای حداقل 18 سال تجربه طراحی دکوراسیون داخلی.
  2. طراحی سازه با همکاری مهندسین عمران با سابقه 15 سال طراحی در زمینه سازه های مسکونی و پروژه تجاری، اداری و بهداشتی درمانی.
  3. مجری طرح مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ساختمان های فرسوده با استفاده از تحلیل خطی و غیر خطی و بهینه سازی نقشه های محاسباتی سازه با دقیق ترین نرم افزار های روز دنیا و شبیه سازی رفتار واقعی تر ساختمان و اجرای مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ساختمان با مجرب ترین و متخصص ترین مهندسین سازه.
  4. طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی تخصصی و عمومی با کیفیت و ارایه طرح های غرفه های نمایشگاهی متناسب با برند و محصولات ارایه شده توسط شرکت های برگزار کننده نمایشگاه ها. همانطور که میدانید ارائه نمونه محصولات در نمایشگاه ها و فستیوال های بین المللی یکی از روش های تبلیغاتی جهت معرفی رویکرد و محصولات شرکت ها فعالین حوزه اقتصاد و علوم مختلف می باشد که در زمان های متناوبی برگزار می گردد پس نمایشگاه می بایست طراحی متناسب با برند و محصول و شعار راهبردی ارایه و اجرا نماید تا بیشترین هماهنگی بین المان های اجرا شده و چهارچوب های مذکور رعایت گردد. مجموعه الیت مفتخر است در این زمینه با به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی در کنار مجموعه با تجربه طراحی معماری و سازه در این زمینه پروژه های مختلف نمایشگاهی را طراحی و اجرا نماید.
  5. یکی از اهداف والای مجموعه ما کارآفرینی و آماده سازی جوانان تحصیل کرده و فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت ورود به بازار کار میباشد با توجه به آمار بالای بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی و پتانسیل بالای بازار کار مجموعه ما دوره های آموزشی آمادگی ورود به بازار کار حرفه ای را با اساتید مجرب و متخصص حوزه های مختلف در زمینه ساختمان برگزار می نماید. 
  • برای ورود به بازار کار حرفه ای علاوه بر محفوظات تئوری، نیاز به کسب تجربه  و حضور در محیط های واقعی کار و رو به رو شدن با مشکلات و مسائل و نکات تجربی ،کارگاهی از الزامات می باشد.

مجموعه الیت با برگزاری کارگاه های آموزشی بستر مشابه پروژه های ساختمانی را فراهم و و تکنیک ها و روشهای طراحی ،اجرا و نظارت را به هنرجویان آموزش میدهد. مجموعه ما مفتخر است از بین هنرجویان با استعداد و مهندسین فارغ التحصیل دانشگاه ها و مراکز آموزشی داخل و خارج از کشور پس از برگزاری هر دوره به فراخور نیاز در پروژه های مختلف دعوت به همکاری نماید.

آبادانی و توسعه کشور عزیزمان ایران دغدغه تمامی فعالان حوزه اقتصاد و فرهنگ و هنر می باشد. از این رو مجموعه ما با افتخار قدم در مسیر مقدس آموزش در کنار کارآفرینی و طراحی و اجرای پروژه های محوله گذاشته تا علاوه بر انجام وظیفه ذاتی و تخصصی تمام مشاغلین حرفه های مختلف نسبت به باروری و رشد و نمو جوانان با استعداد این مرز و بوم انجام وظیفه نماید.

باشد که هرچند اندک در زمینه رشد و تعالی جامعه مهندسین کشور عزیزمان ایران به وظیفه خود عمل نماییم.

اعضای الیت:
back

مدیر عامل

مهندس پگاه کریمیان

مدیر اجرایی

مهندس رضا علیپور

ارشیتکت

مهندس مهرابی